RK73H3ATTE1332F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1332F
JLCPCB Part #
C2581853
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS