RK73H3ATTE12R4D
MFR.Part #
RK73H3ATTE12R4D
JLCPCB Part #
C7050878
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS