HV733ARTTE1783F
MFR.Part #
HV733ARTTE1783F
JLCPCB Part #
C6210049
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS