CRGP2512F2K7
MFR.Part #
CRGP2512F2K7
JLCPCB Part #
C2082813
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS