RK73H3ATTE12R0D
MFR.Part #
RK73H3ATTE12R0D
JLCPCB Part #
C2583231
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS