RN73R1JTTD5102B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5102B10
JLCPCB Part #
C2564585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS