RN73H2ETTD5622C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5622C25
JLCPCB Part #
C4277282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS