RK73H3ATTE1151F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1151F
JLCPCB Part #
C2581892
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS