RN73R1JTTD2741F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD2741F100
JLCPCB Part #
C2496217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS