RK73H3ATTE10R7F
MFR.Part #
RK73H3ATTE10R7F
JLCPCB Part #
C2581234
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS