RK73H3ATTE1R07F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1R07F
JLCPCB Part #
C2581628
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS