RN73H1JTTD18R0D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD18R0D100
JLCPCB Part #
C4044695
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS