RK73H3ATTE1022F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1022F
JLCPCB Part #
C2581564
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS