RK73H3ATTE10R2F
MFR.Part #
RK73H3ATTE10R2F
JLCPCB Part #
C2581921
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS