RK73H3ATTE1024F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1024F
JLCPCB Part #
C2581340
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS