RK73H2HTTE9R10F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9R10F
JLCPCB Part #
C2580049
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS