RK73H2HTTE2R10F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2R10F
JLCPCB Part #
C2579904
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS