RK73H2HTTE91R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE91R0F
JLCPCB Part #
C2581356
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS