RK73H2HTTE9760F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9760F
JLCPCB Part #
C276256
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS