RN73H2BTTD3091A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3091A25
JLCPCB Part #
C3986372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS