RK73H2HTTE90R9F
MFR.Part #
RK73H2HTTE90R9F
JLCPCB Part #
C2581179
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS