RN73R2ETTD3243F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3243F25
JLCPCB Part #
C2604146
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS