RK73H2HTTE8R87F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8R87F
JLCPCB Part #
C7342883
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS