HV732BRTTD2053D
MFR.Part #
HV732BRTTD2053D
JLCPCB Part #
C5654964
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS