RN731JTTD7231A05
MFR.Part #
RN731JTTD7231A05
JLCPCB Part #
C4327490
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS