RK73G1JRTTD6653F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6653F
JLCPCB Part #
C5874008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS