RN73H1JTTD3010D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3010D100
JLCPCB Part #
C4334451
Description
100mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS