RK73H2HTTE8453D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8453D
JLCPCB Part #
C2582836
Description
-55℃~+155℃ 750mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS