RK73H2HTTE8253D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8253D
JLCPCB Part #
C2583580
Description
-55℃~+155℃ 750mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS