RK73H2HTTE8251F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8251F
JLCPCB Part #
C2579939
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS