RK73H2HTTE3900D
MFR.Part #
RK73H2HTTE3900D
JLCPCB Part #
C2582585
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS