ERJ-U1DD2872U
MFR.Part #
ERJ-U1DD2872U
JLCPCB Part #
C4087362
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS