RK73H2HTTE8202F
MFR.Part #
RK73H2HTTE8202F
JLCPCB Part #
C2581842
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS