RK73H2HTTE80R6D
MFR.Part #
RK73H2HTTE80R6D
JLCPCB Part #
C2583099
Description
-55℃~+155℃ 750mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS