RK73H2HTTE57R6D
MFR.Part #
RK73H2HTTE57R6D
JLCPCB Part #
C2583015
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS