RK73H2HTTE78R7D
MFR.Part #
RK73H2HTTE78R7D
JLCPCB Part #
C2583134
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS