RK73H2HTTE78R7F
MFR.Part #
RK73H2HTTE78R7F
JLCPCB Part #
C7342881
Description
-55℃~+155℃ 750mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS