RN73R2ATTD3093F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD3093F25
JLCPCB Part #
C4103948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS