WK73S3ATTE8R2J
MFR.Part #
WK73S3ATTE8R2J
JLCPCB Part #
C4311610
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS