SG73P1ETTP824G
MFR.Part #
SG73P1ETTP824G
JLCPCB Part #
C4285685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS