RK73H2HTTE7500F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7500F
JLCPCB Part #
C276255
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS