RN73H1JTTD1743F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1743F100
JLCPCB Part #
C4266733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS