RK73H2HTTE7321F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7321F
JLCPCB Part #
C2582166
Description
-55℃~+155℃ 7.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS