RK73H2HTTE7322F
MFR.Part #
RK73H2HTTE7322F
JLCPCB Part #
C2581392
Description
-55℃~+155℃ 73.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS