RK73H2HTTE4321F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4321F
JLCPCB Part #
C2581674
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS