RK73H2HTTE6R19F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6R19F
JLCPCB Part #
C2582156
Description
-55℃~+155℃ 6.19Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS