RN731JTTD4172F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD4172F25
JLCPCB Part #
C4004567
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 41.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS