RN732BTTD4120F25
MFR.Part #
RN732BTTD4120F25
JLCPCB Part #
C4264281
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS