RK73H2HTTE6042D
MFR.Part #
RK73H2HTTE6042D
JLCPCB Part #
C7287655
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS