SG73P1JTTD6R8J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD6R8J
JLCPCB Part #
C3926292
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS